Ostatní čaje

Bylinný čaj bio

Ostatní čaje

Bylinný čaj bio


Zvolte ty nejlepší bylinné, ovocné a kořeněné čajové speciality v bio kvalitě. Čajové přebaly jsou v němčině a angličtině.


Složení

Vybírejte z celé plejády porcovaných čajů SONNENTOR

Etiketa SONNENTOR s vaším logem

Etiketa SONNENTOR s vaším logem

nápověda jak na to...


Pro umístění vašeho loga je k dispozici prostor na horní straně krabičky o rozměrech 58x80 mm. Soubor logotypu by měl být ve formátu JPG, PNG (ideálně PNG s průhledným pozadím). Rozměry obrázku v pixelech (bodech) jsou potřebné minimálně 685px na šířku.

Správných rozměrů docílíte např. exportem logotypu z grafického editoru s nastavením šíře 58mm a rozlišení 300dpi. Logotyp může být samozřejmě i o něco větší, max. však 2000px na šířku.

Tento bitmapový soubor použijte pro nahrání v bodě 1 a je určen pro zobrazení ve 3D modelu. Pro ideální tiskovou přípravu je vhodné váš logotyp zároveň uložit i v křivkách do formátu PDF (300dpi CMYK) a ten pak nahrát do formuláře objednávky.

  Jak postupovat...

  1. Nahrajte JPG nebo PNG dle návodu výše. Po jeho nahrání se vaše logo zobrazí na horní straně 3D modelu, proporčně se přizpůsobí a umístí se na střed plochy. Dále v 1. kroku můžete zvolit barvu podkladu horní strany etikety.
  2. Pro úpravu umístění logotypu a vašeho názvu můžete kliknout na tlačítka PŘEDNÍ nebo HORNÍ a v otevřeném dialogu udělat požadované změny. Při navrhování designu počítejte s bezpečnou zónou po okrajích etikety, abychom měli při řezání etiket dostatečnou rezervu.
  3. Volitelně si můžete uložit náhled 3D modelu k sobě do počítače.
  4. Kliknutím na tlačítko K objednávce se dostanete k formuláři, kde vyplníte potřebné údaje, nahrajete tiskovou verzi loga v PDF a dokončíte samotnou objednávku.

  Ovládání 3D modelu

  • Pro rotaci 3D modelu použijte levé tlačítko myši. Stiskněte tlačítko, nepouštějte a pohybujte myší = modelem rotujete.
  • Posun v 3D modelu provedete pravým tlačítkem myši, opět stikněte, podržte a pohybujte.
  • Pro přiblížení/oddálení (zoomování) v 3D modelu slouží kolečko myši.

  1. Nahrajte své logo a zvolte barvu pozadí


  2. Zobrazte nahranou etiketu…


  Uložit náhled návrhu